Tarasiuk & ZarEMbska - pierwszy wspólny live act! (After HHM)
Dziewczyny poznały się w idealnym momencie. Georgina szukała kogoś, z kim mogłaby zrobić elektroniczne show, coś wybiegającego poza jazzowe i funkowe klimaty Jam Sessions. Kogoś kto wyczuje jej emocje i da nową energię. Wtedy, na jednej z warszawskich imprez Hungry Hungry Models poznała Sylwię. Chemię dało się zauważyć już po paru minutach. Kulminacyjnym punktem był moment, w którym klubowi na chwilę zabrakło prądu, a Georgina uratowała sytuację śpiewając do wybijanego przez Sylwię, Piotra i zajaranych pomysłem klubowiczów rytmu. Po tej imprezie podjęły decyzję - musi być wspólny występ. Po kilku miesiącach od tej nocy będziecie mogli zobaczyć efekt - Tarasiuk & ZarEMbska live act, 19 maja, Sen Pszczoły. O after zadbają Hungry Hungry Models.
Georgina – Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Obecnie, tworząca muzyczne live act’y z czołówką polskich Dj-ów, na stałe współpracując z OHM!. Od 5 lat współtworzy najpopularniejsze warszawskie Jam Sessions, między innymi w Mono Bar i Klub 55. W wieku 10 lat wygrała „Szansę na Sukces” (wykonując "Dłoń" Natalii Kukulskiej). Mając 11 lat, jako najmłodsza piosenkarka w Polsce, podpisała kontrakt płytowy z Sony Music Polska. W 2002 wydała swój pierwszy solowy album ‘Georgina’. Śpiewała z takimi sławami jak Garou, Jose Cura, Chór Aleksandrowa. Koncertowała w Montrealu, Londynie i Moskwie. Aktualnie mając 23 lata pracuje nad autorskim materiałem na drugą solową płytę.
Sylwia Zarembska współtworzy kolektyw Hungry Hungry Models, czyli "The hottest DJs of the moment on musical research and Warsaw nights" (Vogue).
Hungry Hungry Models we wrześniu 2010. roku zostali wybrani przez prestiżowe BBC Radio 1, by zorganizować oficjalną imprezę radia przedstawiającą warszawską scenę klubową. Sylwia grała na wszystkich istotnych polskich festiwalach - Open'erze, Offie, Francophonic, Boogie Brain, Pozytywne Wibracje oraz na czeskiej Elektrze.
HHM organizowali występy i grali u boku m.in.: Foals, Peaches, Boya George'a, Tigi, Bloody Beetroots, Steve'a Aoki, Drop The Lime'a, Roberta Babicza, Canblastera, Breakbota - można wymieniać długo
--==--
Warsaw Music Week to nowa inicjatywa kulturalna w Warszawie. Jest to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy. Pomysł festiwalu zrodził się w 2009 roku dzięki współpracy agencji Good Music, British Council i Liverpool Music Week. Festiwal powstał dzięki wsparciu m. st. Warszawy w ramach starań Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Festiwal zadebiutował w 2010 roku i stał się wydarzeniem cyklicznym.
W programie festiwalu znajdują się koncerty i imprezy klubowe z udziałem artystów sceny warszawskiej oraz gwiazd polskich i zagranicznych. W części wydarzeń można uczestniczyć bezpłatnie.
Od 2012 roku w programie festiwalu pojawia się wiele nowych elementów, jak konkurs na Koncertową Fotografię Roku oraz cykl imprez typu showcase. Showcase’y polskich wykonawców realizowane są we współpracy z czołowymi polskimi niezależnymi labelami i wytwórniami fonograficznym. Showcase’y narodowe, realizowana są we współpracy z partnerami zagranicznymi. Od 2012 roku festiwalowi towarzyszy Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Muzycznego: New Directions, która zajmuje się tematami i zjawiskami związanymi z branżą muzyczną i przemysłami kreatywnymi.
Koordynatorem i organizatorem festiwalu jest agencja Good Music Productions, która przygotowuje program realizowany we współpracy z warszawskimi klubami oraz polski wytwórniami fonograficznym oraz partnerami polskimi i zagranicznym.